Gdzie gotujemy?

Nasze warsztaty kulinarne pod nazwą akademia dobrego smaku to zajęcia dla każdego miłośnika dobrej kuchni. Użytek z wiedzy, którą można nabyć podczas warsztatów będzie miał każdy, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania i preferencji w kuchni. Jedyne co jest istotne to chęć do działania i pasja do tego, co robimy!

Budowa chłodni
http://iceberg.com.pl/chlodnictwo
Instalacje chłodnicze i mroźnicze.
Montaż agregatów chłodniczych.

Zaawansowane technologicznie urządzenia w pełni sprawdzają się podczas pieczenia czy gotowania potraw, czyniąc gotowanie łatwym i przyjemnym. Design widoczny w produktach dodaje warsztatom klimatu, którego nie odnajdziemy na żadnych innych zajęciach kulinarnych.

Gotowanie na tak zaawansowanych urządzeniach pod okiem czujnego prowadzącego pozwala nam na najefektywniejsze przyswojenie wiedzy. Odpowiednio wytłumaczone techniki gotowania czy pieczenia stają się dla nas zrozumiałe i dostępnemu, dzięki dostępnemu sprzętowi.

Dzięki nauce gotowania dostajemy nie tylko kolejną umiejętność, którą możemy wykorzystać w życiu, ale także nową propozycję ścieżki kariery, którą możemy wybrać. Nasze warsztaty są bowiem przeznaczone dla każdego, od miłośnika kuchni po pracowników branży gastronomii. Dzięki gotowaniu wzrosną Twoje ambicje wobec miejsca pracy i tego, gdzie, z kim i jak chcesz pracować w przyszłości. Komfort i wygoda wynikająca z nowoczesnych systemów pozwolą Ci docenić każdy moment w kuchni.

Po za otaczającymi Cię możliwościami w postaci sprzętu, dostajesz też bodźce od strony kulinarnej, które skuszą Cię do pracy nad swoimi umiejętnościami. Nasz unikalne przepisy nauczą Cię kombinacji smakowych oraz odpowiedniej pracy z przyprawami. Poznasz kuchnie od strony, której jeszcze nie znałeś , w połączeniu z odpowiednim przygotowaniem od strony technicznej.

Pozwól sobie na naukę pod kątem wspaniałych prowadzących, w miejscu, które zostało stworzone z pasją do gotowania i wieloletnią tradycją. Dzięki takiej przygodzie sprawdzisz siebie, jako miłośnika gotowania, ale także zobaczysz jak profesjonalna kuchnia powinna wyglądać i do czego warto zmierzać planując swoją przyszłość. Zamień smutny obowiązek gotowania w pasję, którą będziesz chciał się dzielić z innymi.